Tibor Luna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Google překladač

Czech Dutch English German Polish
logo_Restaurant_grey
logo_pension_restaurant_grey
Logo_LUNA_grey
Znak-Infocentrum_grey

zima

Turistika v zimě

Email Tisk PDF

Černý Důl je v zimě rájem zejména pro milovníky zimních sportů, jako je sjezdové lyžování, běh na lyžích nebo vyznavače skialpinismu. Areál je zařízený též pro rodiny s malými dětmi pro které je tu na sjezdovkách zajištěna spousta zábavy.

Černý Důl – SKIRESORT Černá hora Krkonoše Vrch Špičák (600 – 1.001 m n.m.)

SKIRESORT Černý Důl již nyní zajišťuje lyžařské vyžití pro každého lyžaře s rozmanitými sjezdovými terény i délkami vleků a tratí. Pro začínající lyžaře lze využívat MINISKIPARK s vleky Veronika I a II , vleky Hřbiťák I a II nebo dětský vlek Krteček.
Pro náročnější lyžaře je připraven areál SAXNER. Páteří areálu SAXNER je trojsedačková lanovka s vleky Veronika III, U lomu, Bohnischovy boudy a nový vlek Skalka o kapacitě 1 225 osob.
Převážně dětem slouží vleky Rosnička a Krteček. Pro zajištění dostatečné sněhové pokrývky je vybudováno zasněžení celého areálu.
Celkem je ve Skiparku Černý Důl jedna lanovka a 10 vleků s přepravní kapacitou 7310 osob za hodinu,
8 km sjezdových tratí ( z toho je 65% zasněžováno).

Lyžařské středisko SKIPARK Černý Důl je charakteristické svým romantickým a klidným prostředím s vysokou kvalitou rozmanitých lyžařských terénů pro náročné lyžaře a snowboardisty, i začátečníky a děti. SKIRESORT Černý Důl nabízí kvalitní lyžařské zážitky za stále nízké ceny.

Skiresort Černý Důl je součástí Skiresort Černá hora s jedinou osmimístnou lanovkou v Čechách.

Areály jsou vzájemě propojeny bezplatným skibusem.

V samotném Černém Dole se o Vaše pohodlné přiblížení do skiareálu postará místní skibus, který jezdí zdarma od našeho pensionu. 

Nacházíte se zde: TURISTIKA Turistika v zimě